build your own site


GENERÁLNÍ SPONZOR VÝSTAVY CACIB – WKU PRO VŠECHNY RASY. DĚKUJEME.

22. 6. 2019
Mezinárodní výstavy psů CACIB- WKU
Pořádá: MORAVIA DOG CLUB z. s.
Člen: WORLD KENNEL UNION

8:30 - 10:00 - přejímka
10:00 – zahájení
10:30 – posuzování v kruzích

Informace pro vystavovatele:
Prosíme vystavovatele, aby vzhledem k počasí, mysleli na co největší pohodlí pro vašeho psa po dobu konání výstavy, NENECHÁVALI JEJ NA PARKOVIŠTI V AUTĚ, přivezli si např. ručník dečku k ochlazení psa (voda je k dispozici v dosahu kruhu), chladící podložku, misku na vodu, větráčky na výstavní klece, aby nedošlo k přehřátí či jinému zdravotnímu problému. Pro vás výstavní sedátka - židličku.

Na výstaviště není k čemu psy uvázat a ani se to nesmí, takže ať nejsou celý den na ruce a ve finále - na finále moc unavení.

Cesta na plánku, jak dojet ke správnému parkovišti je značena zelenými smajlíky.
Prosím připravte si minci 50 Kč (nebo 2 eura) na parkovací poplatek, který se bude vybírat u vjezdu. Děkuji.

Vchod je značen písmenem B, za přejímkou se podíváte doleva a už uvidíte kruhy. Vše je velmi blízko všeho.
Parkovné 50 Kč
Vstupné 50 Kč
1 přihlášený pes = 1 volný vstup
Vystavení šampionátu puppy/baby veterán 300 Kč (12 euro)
Vystavení diplomu šampiona MDC 500 Kč pro ČR,
 Vystavení diplomu šampiona MDC 750 Kč/30 euro pro zahraniční účastníky .

Mimo areál výstaviště - na konci parkoviště vlevo, je velká krásná louka k venčení psů. Prosím i tady se ale musí po psech uklízet. Jinak se výstava koná v Kroměříži poprvé, ale nechceme, aby to bylo naposledy.
Děkuji za pochopení. Vše je jen na nás, jakou tradici a kde založíme. Ve městě Kroměříž, jsou všude po cestách i kruhových objezdech směrovky s logem a nápisem Výstaviště KROMĚŘÍŽ a ty vás bezpečně dovedou do cíle.

Kruh č. 1

rozhodčí: Maurizio Stifano, Mina Forenza, Itálie

AMERICAN BULLY

Psi: Třída baby
100. Ódin Star Bullies m: Vendulka Grimmová
101. Bohemia Star Bullies m: Rambousek Stanislav
Psi: Dorost /puppy 
102. Archie Blue Diamond from Morávia m: Pavla Divjaková
Psi: Mladých
103. Jimmy Royce Gracie m: Michaela Boudová
Psi: Mezitřída
104. Bully Angels Teddy m: Vendulka Grimová
105. Attack Princess Asland m: Silvia Murková
Psi: Otevřená  
106.Attack Princess Asla m: Silvia Murková
Feny: Třída baby
107. Queen Stars Bullies m: Pavel Kroka
Feny: Dorost /puppy
108. Any Blue Diamiond from Morávia m: Ivana Kapalko
Feny: Třída mladých
109. Princess Bully Roxy m: Simona Kučerová
Feny: Třída otevřená
110. Sunny Elizabeth Queen m: Eliáš Jindřich
111. Mia Cernyś m: Radka Kellerová

AMERICKÝ BULDOK
Psi:  Třída otevřená 
112. Biniatovas Capone m: Biniatova Tatiana
Třída šampionů
113. Magic Bull´s Arni m: Michaela Koblihová
Feny:  Třída mladých  
114. Cadence Red Shadow B ulldogs m: Jan Kohut
Feny: Mezitřída
115. Thunderbolt Bull´s Bjanka m: Biniatova Tatjana
116. Ruzzibull´s Army m: Mirka Csambalová

AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER
Feny : Třída mladých  
117. Ashanti Duffy-Staff m: Markéta Plhalová
Feny: Třída šampionů
118. Vintage Violet Flower m: Diana Bilous
Psi: Třída veteránů  
119. Georg Booker Tolei m: Radková Zuzana

ANGLICKÝ BULTERIÉR
Psi : Třída otevřená 
120. Apollo ze Širé pláně m: Snídal Vratislav

OLD ENGLISHE BULLDOG (OEB) - Staroanglický buldok
Psi: Třída otevřená 
121. Hagakureś Bari Angel m: Tomáš Turoň
122. Hagakureś Bari Baddy m: Zuzana Baričiková
123. Hagakureś Bari Boss m: Ivan Šmarda
124. Hagakureś Max m: Horák Richard
Psi: Třída šampionů
125. Hohenstein´s Bacon m: Tomáš Turoň
Feny:  Třída otevřená 
126. Hagakureś Eliška m: Zuzana Baričiková
127. Clara m: Ivan Šmarda
Feny: Třída veteránů
128. Hagakures Crazy m: Zuzana Baričiková

OLD ENGLISHE BULLDOG - mini (staroanglický buldok – mini)
Psi: Třída baby
129. The Dream of Hope Baltazar m: Zítová Lenka
130. The Dream of Hope Bastien m: Martin Holinek
Psi: Třída otevřená
131. Vee Eight´s Cooper the Ghost Rider m: Pavlína Nováková
132. Vee Eight´s Evanger the Arcadian m: Aleš Šteiner
Feny třída otevřená :
134. Vee Eight´s Winona Firstborn Dauther m. Aleš Šteiner

KONTINENTÁLNÍ BULDOK
Psi: Třída šampionů
135. Ben Thai Bull m: Kateřina Pospíšilová

AMERICKÝ PIT BULL TERRIER
Psi: třída otevřená
136. Old Man´s Dio m: Jiří Michalec
Feny: Třída otevřená
137. KaQ´S (Hammerś ) Black Mary m: Jiří Cavoj, Marta Cigánková

STAFORDŠÍRSKÝ BULTERIÉR
Psi: Třída otevřená  
138. Junior Paul Moravia Lord m: Adriana Gruczová
Psi: Třída šampionů
193. VIN DIESEL Ambassador Sun m: Eva Konečná

AMERICKÝ BANDOG - non WKU rase (CAC)
Fena: Třída šampiopnů
194. Darcy Your other Self Dog Star UCI m: Zuzana Radková

NOVOFUNDLANDSKÝ PES
Fena:  mezitřída
196. Daenerys the Battlefield of the three Emperors m: Uhlířová Erika

NĚMECKÝ OVČÁK - krátkosrstý
Psi: Třída otevřená  
139. Erebor Mar –Zur m: Martin a Míla Rozčinští
Feny: Třída baby 
140. Helga Team Gven Blaid FCI m: Tomasz Korecki
Feny: Třídá šampionů
141. Basi Ramses m: Jan Kuś , Jankowice

BELGICKÝ OVČÁK – malinois
Pes: Třída baby
142. Expecto Patronum NellsD.A. m: Jana Nováková

NĚMECKÝ BOXER
Pes: Třída otevřená
143. Jeltzin Karmapa m: Martin a Míla Rozčinští

SIBIŘSKÝ HUSKY
Psi: Třída šampionů
144. Tuman m: Natalia Rudeiko

FILA BRASILEIRO
Pes: Třída baby
145. ZORRO V GUARDIÃES DO CARACU m: Dana Kalová
Fena: Třída dorostu
146. Stela Fi-Box m: Jiří Svozil

BULLMASTIFF
Psi : Třída mladých 
147. Rannus Jégerio Širdis m: Henrich Schmaus
Feny : Třída mladých  
148. Large Black von Orchidea m: Fischer Martin
Feny: Třída otevřená
149. Anitta Darwin z Duban m: Henrich Schmaus

SLOVENSKÝ ČUVAČ
Psi : Třída šampionů 
150. Aramis z Ječmínkova rodiště m: Adamíková Jana

BERNSKÝ SALAŠNICKÝ PES
Psi: Třída veteránů 
151. Lex z Hodolan m: Zdenka Chudárková
Feny : Třída otevřená  
152. Viktorie z Písecké hory m: Hantáková Eva
153. Dolce Charlotte Bernewa´s m: Hantáková Eva

KOKRŠPANĚL ANGLICKÝ
Pes: Třída šampionů
154. Borys Dolina Radosći m: Aldona Centkowska

VELKÝ ŠVÝCARSKÝ SALAŠNICKÝ PES
Psi : Třída mladých 
155. Cancun Beach Boy Mauris de Swiss m: Monika Barbera
190. Jekyll Dreamś of Cathrine m: Baboučková Petra

RHODÉSKÝ RIDGEBACK
Psi : Třída mladých 
156. Cimba African Sun m: Pina Miroslav
Psi: Třída otevřená
191. Amon Africa Johari m: Ivana Machová
Feny : Třída mladých 
192. Farai Pro Amicitia m: Ivana Machová
Feny: Třída baby
157. Levander Fairy Leya Slunce Zambezi m: Vašíček Radovan

MAĎARSKÝ OHAŘ - krátkosrstý
Fena: Třída otevřená
158. Agy Royal Splendour m: Koníček Martin

VÝMARSKÝ OHAŘ - krátkosrstý
Fena: třída otevřená
159. Aisha od Otovické Loučky m: Šárka Skřivanová

KNÍRAČ MALÝ pepř a sůl
Fena:  Třída otevřená
160. Olivia z Atlasova dvora m: Danuše Růžičková

WHIPPET
Pes: třída baby
161. Casilius from the Pond Dragonfly m. Hana Konečná

JEZEVČÍK trpasličí králičí
Fena: Dorost / puppy 
162. Now I Can Pro – Euro m: Formánková Lenka

JACK RUSSEL TERIER
Pes: Třída šampionů
163. Davos Lep Szymaka m: Rafal Blaszczyk

MOPS
Feny: Třída dorost
164. Anebela Pug Teviel m. Martin a Míla Rozčinští

PUDL STANDART
Fena: Třída mladých
165. Barbaranti´s Nearly m: Jana Nováková

ŠPIC NĚMECKÝ
Fena: Třída šampionů
166. Casandra Viktoria m: Beata Sulgut

ŠPIC TRPASLIČÍ
Feny. Třída otevřená
167. Nola Viktoria m: Beata Suklgut

FRANCOUZKÝ BULDOČEK
Psi : Třída mladých  
168. Yang Hanki m: Bychkova Olena
Psi: Třída otevřená
169. Varonic Bitt Box m: Trnečková Lenka
Feny : Mezitřída  
170. Deja Vu z Kedarky m: Michaela Kramářová
Feny: Třída otevřená
171. Mia Bonheur de Miel. m: Pavla Divjaková

YORKSHIRE TERRIER
Feny : Třída dorostu/puppy 
172. Carlotta Just Love m: Tamasz Korecki
173. Domi BI-BI m: Tomasz Korecki

PAPILON
Feny : Třída Mladých 
174. Xtra Speed Nueva Sorpresa m: Svozílková Sabina

MALTÉZSKÝ PSÍK
Pes: Třída puppy
175. Bary White Princess m: Tomasz Korecki

CHINESE CHONGQING DOG
Pes: Třída šampionů
176. Mastiff Hils Yang m: Dominika Klosińska

ČIVAVA - CHIHUAHUA - krátkosrstá
Feny: Třída baby
177. Artamenta Honey Moon m: Alexa Tomeková
Feny: Třída otevřená
178. Ornela Kaliakra m: Kucejová Renáta

ČIVAVA - CHIHUAHUA – dlouhosrstá
Psi: Třída baby
179. Wave Srars on the Heaven m: Alexa Tomeková
Fena: Třída otevřená
180. Šárka Honey Moon m: Alexa Tomeková

ROTTWEILER
Psi :Třída veteránů 
181. Capirossi Swabia m: Parmová Šárka
Feny: Třída šampionů 
182. Quella Bohemia Beryl m: Parmová Šárka

CANE CORSO
Psi : Třída mladých
183. All Inclusive Guardian of JLB Stable m: Sandra Malindová
Psi: Třída šampionů
184. Chack Makalan m: Bychkova Olena

BORDER KOLIE
Psi: Třída otevřená  
185. Gin Dobby od Knínické studánky m: Juříčková Vladimíra
Feny: Třída otevřená
186. Willow Shepherd Cottage m: Trochtová Petra

LOUISIANDSKÝ LEOPARDÍ PES
Feny: Třída dorost /puppy 
187. Fellis od Bojtárov m:Juraj Janiš
Feny: Tř. mladých
188. Erza od Bojtárov m: Juraj Janiš

NĚMECKÝ KŘEPELÁK
Feny : Třída otevřená 
189. Deisy z Javorového vrchu-Beskyd m: Kučerová Věra

AMERICKÝ BANDOG - non WKU rase (CAC)
Fena: Třída šampiopnů
138. Darcy Your other Self Dog Star UCI m: Zuzana Radková

BOERBOEL
Psi : Třída baby 
1.Ballotada Terry m: Alexandr Cach
2.Ballotada Morgan m: Denisa Hadi
3. Ballotada Bentley m: Denisa Hadi
4. Ballotada Hugo Boss m: Cebulje Leona
5. Ballotada Argo m: Michal Říha
Psi: Třída mladých
6. Ballotada Boro m: Zapletal Zdeněk
7. Ballotada Bohoush m: Gregor Lukáš
8. Ballotada Hektor Tula m: Hana Bubelíny
9. Ballotada Bruno II m: Sperlichová Soňa
10. Ballotada Merlin m: Dušek Antonín
11. Ballotada Viktor m: Kučera Michal
12. Ballotada Nero II. m: manželé Klimešovi
13. The Fifth Element Barney m: Katarina Salamonik-Wojdak
Psi: Mezitřída 
13. Ballotada Bruno m: Moravcová Magda 
14. Ballotada Ramses II m: Moravcová Magda
Psi: Třída otevřená  
15. Ballotada Tula m: Silvia Brondošová
16. Ballotada X-Men m: Hana Dostálová
17. MB Bracco Milo Burbon m: Moravcová Magda
18. Ferrari Ballotada Little magic m: Moravcová +Hadi
19. Samburu Bruno Tigerberg m: Antal Peter
20. Bakari Bobobase Abeceda m. Maria Műtsch
21. Ballotada Nio m: Soňa Sperlichová
Feny : Třída baby 
22. Ballotada Oxana II m: Moravcová Magda
23. Ballotada Ornella II m. Bronislava Zelinová
24. Ballotada Camila m: Lukáš Kobolka
25. Ballotada Burbita m: Denisa Hadi
26. Ballotada Daenerys m: Moravcová Magda
27. Kings Boerboel Negra m: Magda Moravcová
Feny: Třída mladých 
28. Ballotada Emma m: Rybnikárová Tatiana
29. Yuminga Vavilon Ishtar UA m: Hanuliaková Jana
30. Isenloh Gourvita m: Nenad Petrovič
31. Ballotada Marina m: Voborský Petr
32. Ballotada Roxana m: Duchan Oldřich
Feny: Mezitřída 
33. Ballotada Alexis m: Magda Moravcová
Feny: Třída otevřená
34. Ballotada Rheia m: Denisa Hadi
35. Ballotada Sofie III. m: Voborský Petr
36. Ballotada X-Silver Storm m: Dostálová Kateřina
37. Hany Ballotada Little magic m: Dostálová Hana
Feny: Třída šampionů
38. CH. Ballotada Iris Moya m: Moravcová Magda
Feny: Třída veteránů  
39.CH. Surrykata Agy m: Magda Moravcová

KRUH Č. 2

rozhodčí: Markéta Schwalbe  

AMERICAN BULLY
Psi:  Třída baby 
100. Ódin Star Bullies m: Vendulka Grimmová
101. Bohemia Star Bullies m: Rambousek Stanislav
Psi: Dorost /puppy
102. Archie Blue Diamiond from Morávia m: Pavla Divjaková
Psi: Třída mladých
103. Jimmy Royce Gracie m: Michaela Boudová
Psi: Mezitřída
104. Bully Angels Teddy m: Vendulka Grimová
105. Attack Princess Asland m: Silvia Murková
Psi: Třída otevřená  
106. Attack Princess Aslan m: Silvia Murková
Feny:  Třída baby 
107. Queen Stars Bullies m: Pavel Kroka
Feny: Dorost /puppy 
108. Any Blue Diamiond from Morávia m: Ivana Kapalko
Feny: Třída mladých  
109. Princess Bully Roxy m: Simona Kučerová
Feny: Třída otevřená
110. Sunny Elizabeth Queen m: Eliáš Jindřich
111. Mia Cernyś m: Radka Kellerová

AMERICKÝ BULDOK
Psi:  Třída otevřená 
11. Biniatovas Capone m: Biniatova Tatiana
Psi: Třída šampionů
113. Magic Bull´s Arni m: Michaela Koblihová
Feny:  Třída mladých  
114. Cadence Red Shadow Bulldogs m: Jan Kohut
Feny: Mezitřída
115. Thunderbolt Bull´s Bjanka m: Biniatova Tatjana
116. Ruzzibull´s Army m: Mirka Csambalová

AMERICKÝ STAFFORDŠÍRSKÝ TERRIER
Feny : Třída mladých  
117. Ashanti Duffy-Staff m: Markéta Plhalová
Feny: Třída šampionů 
118. CH. Vintage Violet Flower m: Diana Bilous

ANGLICKÝ BULTERIÉR
Psi: Třída otevřená
120. Apollo ze Širé pláně m: Vratislav Snídal
 
OLD ENGLISHE BULLDOG (OEB) -Staroanglický buldok
Psi: Třída otevřená 
121. Hagakureś Bari Angel m: Tomáš Turoň
122. Hagakureś Bari Baddy m: Zuzana Baričiková
123. Hagakureś Bari Boss m: Ivan Šmarda
124. Hagakureś Max m: Horák Richard
Psi: Třída šampionů 
125. Hohenstein´s Bacon m: Tomáš Turoň
Feny:  Třída otevřená 
126. Hagakureś Eliška m: Zuzana Baričiková
127. Clara m: Ivan Šmarda
Feny: Třída Veteránů
128. Hagakures Crazy m: Zuzana Baričiková

OLD ENGLISHE BULLDOG - mini (staroanglický buldok –mini)
Psi: Třída Baby 
129.The Dream of Hope Baltazar m: Zítová Lenka
130. The Dream of Hope Bastien m: Martin Holinek
Psi: Třída otevřená
131. Vee Eight´s Cooper the Ghost Rider m: Pavlína Nováková
132. Vee Eight´s Evanger the Arcadian m: Aleš Šteiner
Feny:
133. Vee Eight´s Winona Firstborn Dauther m. Aleš Šteiner

KONTINENTÁLNÍ BULDOK
Pes : Třída šampionů 
134.CH. Ben Thai Bull m: Kateřina Pospíšilová

AMERICAN PIT BULL TERRIER 
Psi:  Třída otevřená 
135. Old Man´s DIO m: Jiří Michalec
Feny: Třída otevřená 
136. KaQ´S (Hammerś ) Black Mary m: Jiří Cavoj, Marta Cigánková

STAFORDŠÍRSKÝ BULTERIÉR
Psi : Třída otevřená  
137. Junior Paul Moravia Lord m: Adriana Gryczová
Psi: Třída šampionů
193. CH. VIN DIESEL Ambassador Sun m: Eva Konečná

AMERICKÝ BANDOG - non WKU rase (CAC)
Fena: Třída šampiopnů
194. CH. Darcy Your other Self Dog Star UCI m: Zuzana Radková

LIONDOG - non WKU rase (national registr)
Pes:Třída dorostu
139. Draco Tender Tiger m: Štefan Lévanský
Fena: Třída dorostu
140. Anasthasia Tender Tiger m: Monika Frolová
141. Artemis Tender Tiger m: Lenka Šubrtová

PROGRAM A ČASOVÝ HARMONOGRAM NAŠÍ AKCE

SOBOTA 22. 6. 2019

10:00 HODIN

ZAHÁJENÍ VÝSTAVY CACIB WKU PRO VŠECHNA PLEMENA
kterou uvede Hanácký soubor písní a tanců Klas
- účinkující členové v krojích budou vystavovatelům k dispozici ke společnému fotografování.

10:30 HODIN

Kruh č. 1 rozhodčí Maurizio Stifano, Mina Forenza, Itálie
posuzování v kruhu č. 1
- po skončení posuzování ve všech kruzích finálové soutěže.

13:00 HODIN

Kruh č. 2 rozhodčí Markéta Schwalbe
zahájení 2. výstavy MVP – CACIB WKU, pro plemena americký buldok, staroanglický buldok, kontinentální buldok, pit bull, plemena typu teriér a bull + american bully. (pro neuznané plemena WKU Liondog, americký bandog – CAC)

10:30 HODIN

Kruh č. 3 rozhodčí Karlien Greef , Jižní Afrika
zahájení výstavy Boerboel Clubu CZ
EUROPEN CUP CZ - jen pro boerboel  

FINÁLOVÉ SOUTĚŽE výstavy WKU:

1. Soutěž mladého vystavovatele
– nastupují děti se psy, pod dohledem rodičů
2. nejkrásnější veterán výstavy (Best veteran)
nastupují veteráni s V1 pes i fena
3. nejkrásnější štěně a dorost (best baby + puppy)
A psi/male - nastupují velmi nadějní 1 (very promising 1)
B feny/female - nastupují velmi nadějní 1 (very promising 1)
4. nejkrásnější mladý pes/fena (best junior)
zvlášť nastupují psi, co obdrželi CAJC
zvlášť nastupují feny, co obdrželi CAJC
5. nejkrásnější pár (best couple)
- rotvajler
- boerboel
- staroanglický buldok
6. nej. Chovatelská stanice
- Hagakures - staroanglický buldok
- BALLOTADA - boerboel
7. soutěž Best in Group 1-5 skupina
-nastupují BOB z každého plemene
8. finále Best in show
-nastupují vítězové BIG 1   

DOPROVODNÉ PROGRAMY:

V Průběhu výstavy, v kruhu č. 4 proběhne (vždy bude vyhlášeno moderátorem)
- ukázka výcviku malých plemen (francouzský buldoček Mia a Pavla Divjaková)
- ukázka výcviku sportovní kynologie v podání Zuzany Marthaler
- ukázka profesionálního handlingu
- představení nového plemene Liondog
(aktéři jsou vám po skončení ukázky k dispozici s dotazy, které vás zajímají)

Po ukončení finálových soutěží a krátké pauze začíná druhá polovina programu a to:
Představení Taneční skupiny TS Free Dance
- bohatá tombola
- břišní tanečnice Aysun
-zlatý hřeb večera v 22:00 hod. vystoupí Akáda & Meče blesky. 

Neděle 23. 6. 2019

10:00 HODIN

Akce Boerboel Clubu CZ, rozhodčí Karlien Greef
začátek posuzování mezinárodní bonitace APPRAISAL CZ
- JEN PRO BOERBOEL

- v průběhu posuzování bude přítomná vedoucí genetické laboratoře Genservis, paní Alena Rossenbergová, k dispozici veřejnosti dotazy k práci a službám genetické laboratoře.
- také bude odebírat vzorky DNA, jakožto podmínka v chovu SABBS (kdo bude mít zájem, ať si vezme kopii rodokmenu navíc)  


BUDEME SE MOC TĚŠIT…. PROTOŽE BEZ VÁS BY TO NEBYLO ONO.
ALETRNATIVA PRO (NEJEN) ČESKOU KYNOLOGII UŽ MÁ SVÉ JMÉNO: MORAVIA DOG CLUB, který je tu pro vás a ne vy pro něj.

Aktuální vrh BOERBOEL BALLOTADA :

BALLOTADA VALAR MORGHULIS X RAINBOW GLADE NERO  (BALLOTADA MOIRA x BRAVEHEARD BELARUS VIKTOR VEGA + OLAF FROM SOUTH AFRIKA x BALLOTADA IRIS MOYA) 

Special litter 3-4 ALEX FROM MOLOSS HOUSE, 4-5 AVONTUUR MADIBA (LINE AVONTUUR) SABBS - 611330  

Více informací: +420 777558850 nebo e-mail ballotada@seznam.cz, www.ballotada.cz

Moravia Dog Club z. s.

"Jsme členy" a jedinným českým zástupcem WKU
1. Cílem spolku je zajištění všestranného vyžití zájemců o chov výcvik a sporty psů.
2. Organizuje soutěže, chovatelské a výcvikové akce (výstavy, svody, bonitace, závody)
3. Pořádá pravidelné výcviky a kurzy.
4. Ve spolupráci s ostatními subjekty pořádat sportovní, vzdělávací a společenské akce.

Moravia Dog Club z. s.

Adresa

Osíčany 16                    
Koválovice  798 29


Kontakt

Email: ballotada@seznam.cz
Mobil: +420 777 558 850 

Odkazy 

World Kennel Union
Polskie Porozumienie Kynologiczne

Víceprezident WKU pro ČR
Magda Moravcová