bootstrap website templates
Moravia Dog Club výstava

Výstavní poplatky/exhibition fees

výstavní třídy, údaje k platbě

TŘÍDA Euro
baby, puppy30012
mladých, mezitřída, otevřená, pracovní, šampionů (junior, intermedia, open, work, champion)
50020
2. a další pes / 2. and another dog
40016
veterán1004
soutěže1505

Moravia Dog Club CZ

Bankovní spojení :

Číslo účtu: 2201211292 / 2010 (FIO BANKA)
IBAN: CZ9720100000002201211292
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Jako variabilní symbol uveďte číslo vašeho mobilního telefonu uvedeného na přihlášce. Po připsané platbě na účet spárovanou s vaší přihláškou.

KONTAKT: Magda Moravcová +420 777 558850 | ballotada@seznam.cz

Výstavní třídy

TŘÍDA MĚSÍCŮ
Baby3 - 6
Dorost / puppy6 - 9
Mladých / junior 9 - 18
Mezitřída / intermedia15 - 24
Otevřená / oppenminimálně 15 měsíců
Pracovní třída / workminimálně 15 měsíců a složené předepsané zkoušky pracovní nebo sportovní
Śampionů / championminimálně 15 měsíců a držitel titulu šampion krásy (národní nebo mezinárodní)
Veteránůnad 8 let

PŘEDEŠLÉ VÝSTAVY

Akce MORAVIA DOG CLUBU z. s .
člen WORLD KENNEL UNION
pro ČR
22. 6. -23. 6. 2019

Náš generální partner VÝSTAVIŠTĚ KROMĚŘÍŽ, CZ
(www.vystavistefloria.cz)

Generálním mediálním partnerem akce Moravia Dog Clubu,
je Rádio Kroměříž, který celý týden před akcí bude vysílat upoutávky na sobotní akci 5 v 1… tímto moc děkujeme za prezentaci a budoucí spolupráci.

Moravia Dog Club výstava

Přihlášky

I. uzávěrka – do 20. 5. 2019
Rozhodčí WKU: MAURIZIO STIFANO & MINA FORENZA (Itálie)
AKCE BOERBOEL CLUBU CZ: show + appraisal pro boerboel
SABBS senior appraiser - Karlien GREFF (South Africa)  

II. uzávěrka - do 10. 6. 2019
Markéta SCHWALBE (CZ) - WKU CZ

PŘIHLÁŠKA
Přihlášky a dotazy zasílejte na e-mail : akce5v1@seznam.cz
Magda Moravcová - mobil: +420 777 558850

PROGRAM A ČASOVÝ HARMONOGRAM NAŠÍ AKCE

SOBOTA 22. 6. 2019

10:00 HODIN

ZAHÁJENÍ VÝSTAVY CACIB WKU PRO VŠECHNA PLEMENA
kterou uvede Hanácký soubor písní a tanců Klas
- účinkující členové v krojích budou vystavovatelům k dispozici ke společnému fotografování.

10:30 HODIN

Kruh č. 1 rozhodčí Maurizio Stifano, Mina Forenza, Itálie
posuzování v kruhu č. 1
- po skončení posuzování ve všech kruzích finálové soutěže.

13:00 HODIN

Kruh č. 2 rozhodčí Markéta Schwalbe
zahájení 2. výstavy MVP – CACIB WKU, pro plemena americký buldok, staroanglický buldok, kontinentální buldok, pit bull, plemena typu teriér a bull + american bully. (pro neuznané plemena WKU Liondog, americký bandog – CAC)

10:30 HODIN

Kruh č. 3 rozhodčí Karlien Greef , Jižní Afrika
zahájení výstavy Boerboel Clubu CZ
EUROPEN CUP CZ - jen pro boerboel  

FINÁLOVÉ SOUTĚŽE výstavy WKU:

1. Soutěž mladého vystavovatele
– nastupují děti se psy, pod dohledem rodičů
2. nejkrásnější veterán výstavy (Best veteran)
nastupují veteráni s V1 pes i fena
3. nejkrásnější štěně a dorost (best baby + puppy)
A psi/male - nastupují velmi nadějní 1 (very promising 1)
B feny/female - nastupují velmi nadějní 1 (very promising 1)
4. nejkrásnější mladý pes/fena (best junior)
zvlášť nastupují psi, co obdrželi CAJC
zvlášť nastupují feny, co obdrželi CAJC
5. nejkrásnější pár (best couple)
- rotvajler
- boerboel
- staroanglický buldok
6. nej. Chovatelská stanice
- Hagakures - staroanglický buldok
- BALLOTADA - boerboel
7. soutěž Best in Group 1-5 skupina
-nastupují BOB z každého plemene
8. finále Best in show
-nastupují vítězové BIG 1   

DOPROVODNÉ PROGRAMY:

V Průběhu výstavy, v kruhu č. 4 proběhne (vždy bude vyhlášeno moderátorem)
- ukázka výcviku malých plemen (francouzský buldoček Mia a Pavla Divjaková)
- ukázka výcviku sportovní kynologie v podání Zuzany Marthaler
- ukázka profesionálního handlingu
- představení nového plemene Liondog
(aktéři jsou vám po skončení ukázky k dispozici s dotazy, které vás zajímají)

Po ukončení finálových soutěží a krátké pauze začíná druhá polovina programu a to:
Představení Taneční skupiny TS Free Dance
- bohatá tombola
- břišní tanečnice Aysun
-zlatý hřeb večera v 22:00 hod. vystoupí Akáda & Meče blesky. 


GENERÁLNÍ SPONZOR VÝSTAVY CACIB – WKU PRO VŠECHNY RASY. DĚKUJEME.

22. 6. 2019
Mezinárodní výstavy psů CACIB- WKU
Pořádá: MORAVIA DOG CLUB z. s.
Člen: WORLD KENNEL UNION

8:30 - 10:00 - přejímka
10:00 – zahájení
10:30 – posuzování v kruzích

Informace pro vystavovatele:
Prosíme vystavovatele, aby vzhledem k počasí, mysleli na co největší pohodlí pro vašeho psa po dobu konání výstavy, NENECHÁVALI JEJ NA PARKOVIŠTI V AUTĚ, přivezli si např. ručník dečku k ochlazení psa (voda je k dispozici v dosahu kruhu), chladící podložku, misku na vodu, větráčky na výstavní klece, aby nedošlo k přehřátí či jinému zdravotnímu problému. Pro vás výstavní sedátka - židličku.

Na výstaviště není k čemu psy uvázat a ani se to nesmí, takže ať nejsou celý den na ruce a ve finále - na finále moc unavení.

Cesta na plánku, jak dojet ke správnému parkovišti je značena zelenými smajlíky.
Prosím připravte si minci 50 Kč (nebo 2 eura) na parkovací poplatek, který se bude vybírat u vjezdu. Děkuji.

Vchod je značen písmenem B, za přejímkou se podíváte doleva a už uvidíte kruhy. Vše je velmi blízko všeho.
Parkovné 50 Kč
Vstupné 50 Kč
1 přihlášený pes = 1 volný vstup
Vystavení šampionátu puppy/baby veterán 300 Kč (12 euro)
Vystavení diplomu šampiona MDC 500 Kč pro ČR,
 Vystavení diplomu šampiona MDC 750 Kč/30 euro pro zahraniční účastníky .

Mimo areál výstaviště - na konci parkoviště vlevo, je velká krásná louka k venčení psů. Prosím i tady se ale musí po psech uklízet. Jinak se výstava koná v Kroměříži poprvé, ale nechceme, aby to bylo naposledy.
Děkuji za pochopení. Vše je jen na nás, jakou tradici a kde založíme. Ve městě Kroměříž, jsou všude po cestách i kruhových objezdech směrovky s logem a nápisem Výstaviště KROMĚŘÍŽ a ty vás bezpečně dovedou do cíle.

Kruh č. 1

rozhodčí: Maurizio Stifano, Mina Forenza, Itálie

AMERICAN BULLY

Psi: Třída baby
100. Ódin Star Bullies m: Vendulka Grimmová
101. Bohemia Star Bullies m: Rambousek Stanislav
Psi: Dorost /puppy 
102. Archie Blue Diamond from Morávia m: Pavla Divjaková
Psi: Mladých
103. Jimmy Royce Gracie m: Michaela Boudová
Psi: Mezitřída
104. Bully Angels Teddy m: Vendulka Grimová
105. Attack Princess Asland m: Silvia Murková
Psi: Otevřená  
106.Attack Princess Asla m: Silvia Murková
Feny: Třída baby
107. Queen Stars Bullies m: Pavel Kroka
Feny: Dorost /puppy
108. Any Blue Diamiond from Morávia m: Ivana Kapalko
Feny: Třída mladých
109. Princess Bully Roxy m: Simona Kučerová
Feny: Třída otevřená
110. Sunny Elizabeth Queen m: Eliáš Jindřich
111. Mia Cernyś m: Radka Kellerová

AMERICKÝ BULDOK
Psi:  Třída otevřená 
112. Biniatovas Capone m: Biniatova Tatiana
Třída šampionů
113. Magic Bull´s Arni m: Michaela Koblihová
Feny:  Třída mladých  
114. Cadence Red Shadow B ulldogs m: Jan Kohut
Feny: Mezitřída
115. Thunderbolt Bull´s Bjanka m: Biniatova Tatjana
116. Ruzzibull´s Army m: Mirka Csambalová

AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER
Feny : Třída mladých  
117. Ashanti Duffy-Staff m: Markéta Plhalová
Feny: Třída šampionů
118. Vintage Violet Flower m: Diana Bilous
Psi: Třída veteránů  
119. Georg Booker Tolei m: Radková Zuzana

ANGLICKÝ BULTERIÉR
Psi : Třída otevřená 
120. Apollo ze Širé pláně m: Snídal Vratislav

OLD ENGLISHE BULLDOG (OEB) - Staroanglický buldok
Psi: Třída otevřená 
121. Hagakureś Bari Angel m: Tomáš Turoň
122. Hagakureś Bari Baddy m: Zuzana Baričiková
123. Hagakureś Bari Boss m: Ivan Šmarda
124. Hagakureś Max m: Horák Richard
Psi: Třída šampionů
125. Hohenstein´s Bacon m: Tomáš Turoň
Feny:  Třída otevřená 
126. Hagakureś Eliška m: Zuzana Baričiková
127. Clara m: Ivan Šmarda
Feny: Třída veteránů
128. Hagakures Crazy m: Zuzana Baričiková

OLD ENGLISHE BULLDOG - mini (staroanglický buldok – mini)
Psi: Třída baby
129. The Dream of Hope Baltazar m: Zítová Lenka
130. The Dream of Hope Bastien m: Martin Holinek
Psi: Třída otevřená
131. Vee Eight´s Cooper the Ghost Rider m: Pavlína Nováková
132. Vee Eight´s Evanger the Arcadian m: Aleš Šteiner
Feny třída otevřená :
134. Vee Eight´s Winona Firstborn Dauther m. Aleš Šteiner

KONTINENTÁLNÍ BULDOK
Psi: Třída šampionů
135. Ben Thai Bull m: Kateřina Pospíšilová

AMERICKÝ PIT BULL TERRIER
Psi: třída otevřená
136. Old Man´s Dio m: Jiří Michalec
Feny: Třída otevřená
137. KaQ´S (Hammerś ) Black Mary m: Jiří Cavoj, Marta Cigánková

STAFORDŠÍRSKÝ BULTERIÉR
Psi: Třída otevřená  
138. Junior Paul Moravia Lord m: Adriana Gruczová
Psi: Třída šampionů
193. VIN DIESEL Ambassador Sun m: Eva Konečná

AMERICKÝ BANDOG - non WKU rase (CAC)
Fena: Třída šampiopnů
194. Darcy Your other Self Dog Star UCI m: Zuzana Radková

NOVOFUNDLANDSKÝ PES
Fena:  mezitřída
196. Daenerys the Battlefield of the three Emperors m: Uhlířová Erika

NĚMECKÝ OVČÁK - krátkosrstý
Psi: Třída otevřená  
139. Erebor Mar –Zur m: Martin a Míla Rozčinští
Feny: Třída baby 
140. Helga Team Gven Blaid FCI m: Tomasz Korecki
Feny: Třídá šampionů
141. Basi Ramses m: Jan Kuś , Jankowice

BELGICKÝ OVČÁK – malinois
Pes: Třída baby
142. Expecto Patronum NellsD.A. m: Jana Nováková

NĚMECKÝ BOXER
Pes: Třída otevřená
143. Jeltzin Karmapa m: Martin a Míla Rozčinští

SIBIŘSKÝ HUSKY
Psi: Třída šampionů
144. Tuman m: Natalia Rudeiko

FILA BRASILEIRO
Pes: Třída baby
145. ZORRO V GUARDIÃES DO CARACU m: Dana Kalová
Fena: Třída dorostu
146. Stela Fi-Box m: Jiří Svozil

BULLMASTIFF
Psi : Třída mladých 
147. Rannus Jégerio Širdis m: Henrich Schmaus
Feny : Třída mladých  
148. Large Black von Orchidea m: Fischer Martin
Feny: Třída otevřená
149. Anitta Darwin z Duban m: Henrich Schmaus

SLOVENSKÝ ČUVAČ
Psi : Třída šampionů 
150. Aramis z Ječmínkova rodiště m: Adamíková Jana

BERNSKÝ SALAŠNICKÝ PES
Psi: Třída veteránů 
151. Lex z Hodolan m: Zdenka Chudárková
Feny : Třída otevřená  
152. Viktorie z Písecké hory m: Hantáková Eva
153. Dolce Charlotte Bernewa´s m: Hantáková Eva

KOKRŠPANĚL ANGLICKÝ
Pes: Třída šampionů
154. Borys Dolina Radosći m: Aldona Centkowska

VELKÝ ŠVÝCARSKÝ SALAŠNICKÝ PES
Psi : Třída mladých 
155. Cancun Beach Boy Mauris de Swiss m: Monika Barbera
190. Jekyll Dreamś of Cathrine m: Baboučková Petra

RHODÉSKÝ RIDGEBACK
Psi : Třída mladých 
156. Cimba African Sun m: Pina Miroslav
Psi: Třída otevřená
191. Amon Africa Johari m: Ivana Machová
Feny : Třída mladých 
192. Farai Pro Amicitia m: Ivana Machová
Feny: Třída baby
157. Levander Fairy Leya Slunce Zambezi m: Vašíček Radovan

MAĎARSKÝ OHAŘ - krátkosrstý
Fena: Třída otevřená
158. Agy Royal Splendour m: Koníček Martin

VÝMARSKÝ OHAŘ - krátkosrstý
Fena: třída otevřená
159. Aisha od Otovické Loučky m: Šárka Skřivanová

KNÍRAČ MALÝ pepř a sůl
Fena:  Třída otevřená
160. Olivia z Atlasova dvora m: Danuše Růžičková

WHIPPET
Pes: třída baby
161. Casilius from the Pond Dragonfly m. Hana Konečná

JEZEVČÍK trpasličí králičí
Fena: Dorost / puppy 
162. Now I Can Pro – Euro m: Formánková Lenka

JACK RUSSEL TERIER
Pes: Třída šampionů
163. Davos Lep Szymaka m: Rafal Blaszczyk

MOPS
Feny: Třída dorost
164. Anebela Pug Teviel m. Martin a Míla Rozčinští

PUDL STANDART
Fena: Třída mladých
165. Barbaranti´s Nearly m: Jana Nováková

ŠPIC NĚMECKÝ
Fena: Třída šampionů
166. Casandra Viktoria m: Beata Sulgut

ŠPIC TRPASLIČÍ
Feny. Třída otevřená
167. Nola Viktoria m: Beata Suklgut

FRANCOUZKÝ BULDOČEK
Psi : Třída mladých  
168. Yang Hanki m: Bychkova Olena
Psi: Třída otevřená
169. Varonic Bitt Box m: Trnečková Lenka
Feny : Mezitřída  
170. Deja Vu z Kedarky m: Michaela Kramářová
Feny: Třída otevřená
171. Mia Bonheur de Miel. m: Pavla Divjaková

YORKSHIRE TERRIER
Feny : Třída dorostu/puppy 
172. Carlotta Just Love m: Tamasz Korecki
173. Domi BI-BI m: Tomasz Korecki

PAPILON
Feny : Třída Mladých 
174. Xtra Speed Nueva Sorpresa m: Svozílková Sabina

MALTÉZSKÝ PSÍK
Pes: Třída puppy
175. Bary White Princess m: Tomasz Korecki

CHINESE CHONGQING DOG
Pes: Třída šampionů
176. Mastiff Hils Yang m: Dominika Klosińska

ČIVAVA - CHIHUAHUA - krátkosrstá
Feny: Třída baby
177. Artamenta Honey Moon m: Alexa Tomeková
Feny: Třída otevřená
178. Ornela Kaliakra m: Kucejová Renáta

ČIVAVA - CHIHUAHUA – dlouhosrstá
Psi: Třída baby
179. Wave Srars on the Heaven m: Alexa Tomeková
Fena: Třída otevřená
180. Šárka Honey Moon m: Alexa Tomeková

ROTTWEILER
Psi :Třída veteránů 
181. Capirossi Swabia m: Parmová Šárka
Feny: Třída šampionů 
182. Quella Bohemia Beryl m: Parmová Šárka

CANE CORSO
Psi : Třída mladých
183. All Inclusive Guardian of JLB Stable m: Sandra Malindová
Psi: Třída šampionů
184. Chack Makalan m: Bychkova Olena

BORDER KOLIE
Psi: Třída otevřená  
185. Gin Dobby od Knínické studánky m: Juříčková Vladimíra
Feny: Třída otevřená
186. Willow Shepherd Cottage m: Trochtová Petra

LOUISIANDSKÝ LEOPARDÍ PES
Feny: Třída dorost /puppy 
187. Fellis od Bojtárov m:Juraj Janiš
Feny: Tř. mladých
188. Erza od Bojtárov m: Juraj Janiš

NĚMECKÝ KŘEPELÁK
Feny : Třída otevřená 
189. Deisy z Javorového vrchu-Beskyd m: Kučerová Věra

AMERICKÝ BANDOG - non WKU rase (CAC)
Fena: Třída šampiopnů
138. Darcy Your other Self Dog Star UCI m: Zuzana Radková

BOERBOEL
Psi : Třída baby 
1.Ballotada Terry m: Alexandr Cach
2.Ballotada Morgan m: Denisa Hadi
3. Ballotada Bentley m: Denisa Hadi
4. Ballotada Hugo Boss m: Cebulje Leona
5. Ballotada Argo m: Michal Říha
Psi: Třída mladých
6. Ballotada Boro m: Zapletal Zdeněk
7. Ballotada Bohoush m: Gregor Lukáš
8. Ballotada Hektor Tula m: Hana Bubelíny
9. Ballotada Bruno II m: Sperlichová Soňa
10. Ballotada Merlin m: Dušek Antonín
11. Ballotada Viktor m: Kučera Michal
12. Ballotada Nero II. m: manželé Klimešovi
13. The Fifth Element Barney m: Katarina Salamonik-Wojdak
Psi: Mezitřída 
13. Ballotada Bruno m: Moravcová Magda 
14. Ballotada Ramses II m: Moravcová Magda
Psi: Třída otevřená  
15. Ballotada Tula m: Silvia Brondošová
16. Ballotada X-Men m: Hana Dostálová
17. MB Bracco Milo Burbon m: Moravcová Magda
18. Ferrari Ballotada Little magic m: Moravcová +Hadi
19. Samburu Bruno Tigerberg m: Antal Peter
20. Bakari Bobobase Abeceda m. Maria Műtsch
21. Ballotada Nio m: Soňa Sperlichová
Feny : Třída baby 
22. Ballotada Oxana II m: Moravcová Magda
23. Ballotada Ornella II m. Bronislava Zelinová
24. Ballotada Camila m: Lukáš Kobolka
25. Ballotada Burbita m: Denisa Hadi
26. Ballotada Daenerys m: Moravcová Magda
27. Kings Boerboel Negra m: Magda Moravcová
Feny: Třída mladých 
28. Ballotada Emma m: Rybnikárová Tatiana
29. Yuminga Vavilon Ishtar UA m: Hanuliaková Jana
30. Isenloh Gourvita m: Nenad Petrovič
31. Ballotada Marina m: Voborský Petr
32. Ballotada Roxana m: Duchan Oldřich
Feny: Mezitřída 
33. Ballotada Alexis m: Magda Moravcová
Feny: Třída otevřená
34. Ballotada Rheia m: Denisa Hadi
35. Ballotada Sofie III. m: Voborský Petr
36. Ballotada X-Silver Storm m: Dostálová Kateřina
37. Hany Ballotada Little magic m: Dostálová Hana
Feny: Třída šampionů
38. CH. Ballotada Iris Moya m: Moravcová Magda
Feny: Třída veteránů  
39.CH. Surrykata Agy m: Magda Moravcová

KRUH Č. 2

rozhodčí: Markéta Schwalbe  

AMERICAN BULLY
Psi:  Třída baby 
100. Ódin Star Bullies m: Vendulka Grimmová
101. Bohemia Star Bullies m: Rambousek Stanislav
Psi: Dorost /puppy
102. Archie Blue Diamiond from Morávia m: Pavla Divjaková
Psi: Třída mladých
103. Jimmy Royce Gracie m: Michaela Boudová
Psi: Mezitřída
104. Bully Angels Teddy m: Vendulka Grimová
105. Attack Princess Asland m: Silvia Murková
Psi: Třída otevřená  
106. Attack Princess Aslan m: Silvia Murková
Feny:  Třída baby 
107. Queen Stars Bullies m: Pavel Kroka
Feny: Dorost /puppy 
108. Any Blue Diamiond from Morávia m: Ivana Kapalko
Feny: Třída mladých  
109. Princess Bully Roxy m: Simona Kučerová
Feny: Třída otevřená
110. Sunny Elizabeth Queen m: Eliáš Jindřich
111. Mia Cernyś m: Radka Kellerová

AMERICKÝ BULDOK
Psi:  Třída otevřená 
11. Biniatovas Capone m: Biniatova Tatiana
Psi: Třída šampionů
113. Magic Bull´s Arni m: Michaela Koblihová
Feny:  Třída mladých  
114. Cadence Red Shadow Bulldogs m: Jan Kohut
Feny: Mezitřída
115. Thunderbolt Bull´s Bjanka m: Biniatova Tatjana
116. Ruzzibull´s Army m: Mirka Csambalová

AMERICKÝ STAFFORDŠÍRSKÝ TERRIER
Feny : Třída mladých  
117. Ashanti Duffy-Staff m: Markéta Plhalová
Feny: Třída šampionů 
118. CH. Vintage Violet Flower m: Diana Bilous

ANGLICKÝ BULTERIÉR
Psi: Třída otevřená
120. Apollo ze Širé pláně m: Vratislav Snídal
 
OLD ENGLISHE BULLDOG (OEB) -Staroanglický buldok
Psi: Třída otevřená 
121. Hagakureś Bari Angel m: Tomáš Turoň
122. Hagakureś Bari Baddy m: Zuzana Baričiková
123. Hagakureś Bari Boss m: Ivan Šmarda
124. Hagakureś Max m: Horák Richard
Psi: Třída šampionů 
125. Hohenstein´s Bacon m: Tomáš Turoň
Feny:  Třída otevřená 
126. Hagakureś Eliška m: Zuzana Baričiková
127. Clara m: Ivan Šmarda
Feny: Třída Veteránů
128. Hagakures Crazy m: Zuzana Baričiková

OLD ENGLISHE BULLDOG - mini (staroanglický buldok –mini)
Psi: Třída Baby 
129.The Dream of Hope Baltazar m: Zítová Lenka
130. The Dream of Hope Bastien m: Martin Holinek
Psi: Třída otevřená
131. Vee Eight´s Cooper the Ghost Rider m: Pavlína Nováková
132. Vee Eight´s Evanger the Arcadian m: Aleš Šteiner
Feny:
133. Vee Eight´s Winona Firstborn Dauther m. Aleš Šteiner

KONTINENTÁLNÍ BULDOK
Pes : Třída šampionů 
134.CH. Ben Thai Bull m: Kateřina Pospíšilová

AMERICAN PIT BULL TERRIER 
Psi:  Třída otevřená 
135. Old Man´s DIO m: Jiří Michalec
Feny: Třída otevřená 
136. KaQ´S (Hammerś ) Black Mary m: Jiří Cavoj, Marta Cigánková

STAFORDŠÍRSKÝ BULTERIÉR
Psi : Třída otevřená  
137. Junior Paul Moravia Lord m: Adriana Gryczová
Psi: Třída šampionů
193. CH. VIN DIESEL Ambassador Sun m: Eva Konečná

AMERICKÝ BANDOG - non WKU rase (CAC)
Fena: Třída šampiopnů
194. CH. Darcy Your other Self Dog Star UCI m: Zuzana Radková

LIONDOG - non WKU rase (national registr)
Pes:Třída dorostu
139. Draco Tender Tiger m: Štefan Lévanský
Fena: Třída dorostu
140. Anasthasia Tender Tiger m: Monika Frolová
141. Artemis Tender Tiger m: Lenka Šubrtová

BUDEME SE MOC TĚŠIT…. PROTOŽE BEZ VÁS BY TO NEBYLO ONO.
ALETRNATIVA PRO (NEJEN) ČESKOU KYNOLOGII UŽ MÁ SVÉ JMÉNO: MORAVIA DOG CLUB, který je tu pro vás a ne vy pro něj.

Adresa

Osíčany 16                    
Koválovice  798 29


Kontakt

Email: ballotada@seznam.cz
Mobil: +420 777 558 850 

Odkazy 

World Kennel Union
Polskie Porozumienie Kynologiczne

Víceprezident WKU pro ČR
Magda Moravcová